А что ты хотел за такие деньги)))Якщо не знаєте як розпочати на форумі, то краще не писати нічого.Перший пост і одразу тикаєте.І якщо для вас це не гроші, то чому не взяли за 3,5,10тисяч собі?Якщо такий крутий міліонер ви, то виділіть на модернізацію, або на нову прошивку-ми вам подякуємо.


Записан