Я таких проблем не помічав.Спробуйте зробити скидання на завод і по новому перепрошити.Можливо криво лягла прошивка.Скидання, прошивка, скидання і потім із дампа настройки.Не весь дамп, бо якщо весь дамп, то ви ту саму загрузите прошивку.Дамп де брали?


Записан