Спасибо.Вижу трудно кому либо у себя проверить...(((Отправил сегодня обратно,на замену.Ну ви так одразу із наїздом, що важко перевірити.Можливо нема часу, всі працюють-весна.Бачите, що ніхто нічого не пише-нікого нема.Щойно включив тюнера, приклав вухо-послухав десь із півхвилини-нічого не чутно, тихо як в раю.Правильно зробили, що відправили.


Записан