Головка настроена правильно. Каналы прописываются с 5W, которые ловятся вместе с 4W. На другом ресивере все нормально работает.Це з ваших слів правильно.Можливо антена просіла, чи провернулась від вітру.Подивіться спочатку сигнал на астрі 4.8, напр. на 12073г27500, він повинен бути по максимуму витягнутий.Які у вас проценти%?


Записан