Я перехожу по группам(фаворитам) у меня не 32 канала что-бы вперёд,назад щёлкать по каналам.Я не розробник, я такий само користувач як і ви.І теж висловлюю своє побажання, щоб розробники не робили ту дурницю, яку ви просите.Бо це непотрібна забаганка двух чоловік, проти тисяч інших.
Добавлено: 05 Марта 2020, 21:44:37
ВЫ КТО РАЗРАБОТЧИК???


Записан