Внимание! Новое программного обеспечение для World Vision Foros Ultra и World Vision Foros Combo S2/T2 выложено в теме с обновлением.

Подробней в теме: по ссылке

Автор Тема: Инструкция обновления программного обеспечения World Vision Foros Combo T2/S2  (Прочитано 137212 раз)

Оффлайн urij66

  • Забанен потеряшка
  • Младший фейерверкер
  • *
  • Спасибо
  • -> Вы поблагодарили: 70
  • -> Вас поблагодарили: 105
  • Сообщений: 183
  • Репутация: +105/-0
  • Пол: Мужской
Мені здається, що ви не уважно читали рекомендації до останнього ПЗ. Рекомендувалось зробити новий список каналів і починати його із Т2. Так, я не спорю, ПЗ трошки із глюками, але ідеального, за ці гроші. Я не захищаю це ПЗ, просто я описав порядок, який може вам допомогти. І ПЗ не виходить дуже часто, а раз на рік, зробити дійсно робочий дамп і рік ним користуватись, тільки час від часу вносячи зміни. Видаляючи не робочі канаи і додаючи нові- це робота кожного , хто займається прошивками і установками. А ви хочете без труда, виловити рибку із пруда. Так не буває. До всього потрібно прикласти зусилля, або брати ті тюнера, де вам нічого не прийдеться робити. Ви самі визнали свою помилку, але виправляти її не хочете, через ліньки, або принципи. Це вже ваші проблеми. Скільки б ви не ображались, від цього змін не буде. Потрібно підлаштовуватись, а ви не хочете. Вам подавай все в ідеалі, а так не буває. Із святами вас і всіх.
Эти пользователи сказали Вам СПАСИБО: