Внимание! Новое программного обеспечение для World Vision Foros Ultra и World Vision Foros Combo S2/T2 выложено в теме с обновлением.

Подробней в теме: по ссылке

Автор Тема: Поиск цифровых каналов DVB-T2 на World Vision Foros Combo T2/S2  (Прочитано 61429 раз)

Оффлайн urij66

  • Забанен потеряшка
  • Младший фейерверкер
  • *
  • Спасибо
  • -> Вы поблагодарили: 70
  • -> Вас поблагодарили: 105
  • Сообщений: 183
  • Репутация: +105/-0
  • Пол: Мужской
А кто сказал что они должны быть последними? В общем списке есть сортировка и она отрабатывает, сортирует каналы согласно её.
А если нужны только каналы t2, то в редакторе каналов жмакаем стрелки влево-вправо (переход по группам), а в просмотре каналов через кн."i", а далее теже кнопки влево-вправо.
Якщо я їх просканував останніми, після супутникових каналів, то і стояти вони повинні в кінці-що тут не зрозумілого.У всіх так тюнерах. І те, що ви мені розповідаєте, я проходив ще 8 років назад.Розповім вам зрозуміліше- я посортував супутникові канали, з горем по полам добився потрібного мені порядку.Потім я поставив на Т2 антену і ці канали загрузились починая із 1 і до 60 в різнобій-а повинні були бути в кінці.При спробі поставити в потрібний порядок, виходить катавасія.Ось про що я.

Добавлено: 15 Ноябрь 2019, 08:55:36
Ooolexa, я думаю, що ви і самі розумієте, що чим більше будуть впроваджувати нового функціоналу, тим більше щось інше буде спотворюватись і глючити.Тюнер на його ціну СУПЕР, не потрібно ті всякі новшества.Хай виправлять роботу каналів діскавері і цю сортіровку.Да хрен із цією сортіровкою, діскавері головне поправити.У мене знайомий із одного форума, пише взяв на пробу два, все чудово, а от діскавері зависає.От каже як тепер пропонувати людям, буду чекати змін.І ми теж чекаємо.Дякую за терпіння нас.

Добавлено: 15 Ноябрь 2019, 08:55:43
Ooolexa, я думаю, що ви і самі розумієте, що чим більше будуть впроваджувати нового функціоналу, тим більше щось інше буде спотворюватись і глючити.Тюнер на його ціну СУПЕР, не потрібно ті всякі новшества.Хай виправлять роботу каналів діскавері і цю сортіровку.Да хрен із цією сортіровкою, діскавері головне поправити.У мене знайомий із одного форума, пише взяв на пробу два, все чудово, а от діскавері зависає.От каже як тепер пропонувати людям, буду чекати змін.І ми теж чекаємо.Дякую за терпіння нас.
« Последнее редактирование: 15 Ноябрь 2019, 08:55:43 от urij66 »
Эти пользователи сказали Вам СПАСИБО: